Науковцям Університету присвоєно вчені звання

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 920 від 26 червня 2024 року «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2024 року» науковцям Університету присвоєно вчені звання професора, доцента і старшого дослідника.

Вчене звання професора присвоєно:

• Михайлів Марії Омелянівні (кафедра цивільного права та процесу);
  • Яновицькій Галині Богданівні (кафедра цивільного права та процесу).

Вчене звання доцента присвоєно:

• Боднар Ірині Миронівні (кафедра іноземних мов для природничих факультетів);
  • Борачку Ігорю Володимировичу (кафедра обчислювальної математики);
  • Войтович Наталії Олегівні (кафедра теорії і практики журналістики);
  • Жуку Юрію Ігоровичу (кафедра туризму);
  • Івасюті Олені Богданівні (кафедра іноземних мов для гуманітарних факультетів);
  • Комарницькому Михайлу Михайловичу (кафедра міжнародних відносин і дипломатичної служби);
  • Король Оксані Миколаївні (кафедра музичного мистецтва);
  • Росі-Лаврентій Софії Ігорівні (кафедра театрознавства та акторської майстерності);
  • Рудій Ірині Ігорівні (кафедра цифрової економіки та бізнес-аналітики);
  • Сулиму Борису Володимировичу (кафедра міжнародних відносин і дипломатичної служби);
  • Шайді Наталії Костянтинівні (кафедра теорії і практики журналістики);
  • Шпарику Назару Ярославовичу (кафедра соціального права).

Вчене звання старшого дослідника присвоєно:

• Щепанському Павлу Андрійовичу (зі спеціальності 105-Прикладна фізика та наноматеріали).

Щиро вітаємо колег з високим визнанням їхніх наукових здобутків! Бажаємо реалізації усіх наукових планів та задумів і якнайшвидшої перемоги України!

З наказом Міністерства освіти і науки України № 920 від 26 червня 2024 року «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2024 року» можна ознайомитися за посиланням.