Доброго дня, шановні роботодавці та партнери!
Львівський національний університет імені Івана Франка, висловлює Вам свою повагу та звертається до Вас з проханням заповнити анкету, головною метою якої є визначення основних тенденцій розвитку ринку праці сьогодні, вивчення якості наданої освіти випускникам та прогнозовані потреби у фахівцях. Якими компетенціями і навиками має володіти молодий фахівець, а також можливості ефективної співпраці і комунікації з Університетом. Просимо Вас, чесно й щиро відповісти на запитання анкети.
Перехід до анкети за посиланням.
Бажаємо Вам успіхів та здоров’я!
![](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/06/opytuvan.-robotod.png)