Представники факультету іноземних мов дали відповіді на запитання абітурієнтів

8 травня 2020 року відбулася онлайн-сесія «Questions&Answers» із представниками факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка. У форматі прямої трансляції у мережі «Facebook» абітурієнти отримали всю необхідну інформацію стосовно вступу до ЗВО, навчання на бакалавраті та магістратурі, участі у міжнародних програмах академічного обміну та ознайомились із професійними перспективами випускників факультету іноземних мов.

Багаторічний декан факультету Володимир Сулим окреслив основні виклики і перспективи, які постануть перед майбутніми студентами. Він розповів про часові рамки та інформаційне наповнення бакалаврату, перелічив предмети, які молоді фахівці вивчатимуть протягом 4 років, та розвіяв найпоширеніші міфи щодо навчального процесу в Університеті, які побутують серед школярів

«Часто абітурієнти переймаються лише тим, аби факультет навчив їх вільно спілкуватися тією чи іншою іноземною мовою. Можу Вас запевнити, що розмовляти ми навчимо Вас дуже швидко. Для того, аби Ваш комунікативний аспект зміг конкурувати з рідною мовою, знадобиться рік-півтора наполегливої праці. Набагато ширше завдання, яке ставить перед собою факультет, – забезпечити студентів глибкою філологічною підготовкою», – зазначив Володимир Сулим і порадив вступникам щоденно тренувати свою вимову та накопичувати знання з іноземної мови вже зараз.

Актуальним питанням онлайн-спілкування стало програмне навантаження студентів в умовах пандемії СOVІD-19. Володимир Трохимович зізнався, що у зв’язку із нестабільною ситуацією у світі та в Україні, він не може достеменно спрогнозувати модель нового навчального року. Проте запевнив, що «факультет іноземних мов в будь-якому випадку забезпечить якісне викладання усіх дисциплін, за потреби – у дистанційному режимі».

Заступниця декана Ольга Іващишин детальніше розповіла про міжнародну діяльність факультету іноземних мов, а саме про його активну співпрацю із понад двадцятьма міжнародними установами, організаціями і закладами вищої освіти з різних куточків світу. «Студенти факультету можуть навчатися в іноземних ЗВО у рамках різноманітних програм, які до того ж дають можливість отримувати стипендію», – зазначила Ольга Іващишин.

Під час розмови заступниця декана надала детальну інформацію стосовно участі у популярній програмі навчання за обміном «Еразмус+». За її словами, перевагами цього проекту користуються, здебільшого, студенти 2,3 та 5 курсів. Ольга Михайлівна окреслила всі аспекти процесу подання документів для відбіркового конкурсу та наголосила, що адміністрація Університету сприяє тому, аби студенти користувалися такою можливістю.

Після того, як глядачі ознайомилися із обов’язками і широким спектром можливостей, які чекають на майбутніх студентів, розпочалася умовна друга частина заходу – безпосередні відповіді на поточні запитання абітурієнтів. Понад 70 людей надіслали свої питання за допомогою Google Forms, і понад 20 звернень надійшло у чаті прямої трансляції. Здебільшого учасників події цікавили нюанси вступної кампанії, інформація про дистанційне навчання в умовах пандемії, можливості здобуття досвіду закордоном та багато іншого.

Варто зазначити, що подія була інформаційно спрямованою і на бакалаврів факультету іноземних мов, які мали змогу дізнатися усе, що їх цікавить про навчання на магістратурі.

Переглянути відеозапис трансляції можна за посиланням.