Професор Володимир Ткачук – серед переможців програми «Talents for Ukraine» від КSE Foundation

Доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри теоретичної фізики імені професора Івана Вакарчука Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Ткачук – серед 150 переможців програми «Talents for Ukraine» у категорії «Наука». Програма спрямована на грантову підтримку яскравих, креативних й талановитих українців. Її у 2022 році започаткувала KSE Foundation Київської школи економіки.

Володимир Ткачук має значні досягнення в галузі квантової інформації та програмування. Його дослідження зосереджені на вивченні фундаментальних проблем квантової механіки та розробці оригінальних квантових алгоритмів для прикладних задач. Наукова робота професора відзначена Премією імені Олександра Давидова за видатні досягнення у теоретичній та біологічній фізиці.

Володимир Ткачук зазначає, що перемога у грантовій програмі «Talents for Ukraine»  ̶  це результат кропіткої та наполегливої наукової праці, яку професор здійснював упродовж тривалого періоду часу. «У заявці на конкурс у категорії «Наука» було презентовано найактуальніші результати моїх досліджень, які мені вдалося осмислити та зреалізувати. Відтак, наукові ідеї оцінювало експертне журі, яке в результаті обрало переможців програми й визначило відповідну грантову підтримку, спрямовану на розвиток майбутніх наукових ініціатив. Тож надалі плануємо активно працювати над розробкою нових ідей для різних проєктів, що стане цікавим і творчим процесом,  ̶ висловив переконання Володимир Ткачук.

Щиро вітаємо професора Володимира Ткачука із високим визнанням його наукових здобутків і бажаємо нових перемог у майбутньому!