Проєкти науковців Університету отримають фінансування Національного фонду досліджень України

Наукова рада Національного фонду досліджень України затвердила рейтингові списки проєктів-учасників конкурсу «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди». Загалом для участі у конкурсі від науковців надійшла 221 заявка. Переможцями конкурсу стали 67 проєктів, серед яких – 3 дослідження науковців Львівського національного університету імені Івана Франка.

Зокрема, Національний фонд досліджень України фінансуватиме проєкт «Нові аморфні металеві нанокомпозити з програмованими властивостями отримані методом адитивних технологій», керівником якого є очільник Науково-дослідної частини Університету, професор кафедри фізики металів Юрій Плевачук.

Проєкт під керівництвом професора кафедри неорганічної хімії Володимира Павлюка «Метал-гідриди на основі модифікованих сплавів магнію для сучасних високоємних систем накопичення водню» є другим дослідженням вчених Університету, яке підтримала Наукова рада  НФДУ.

Третім дослідженням, яке отримало фінансування, є «Нові засоби на основі композицій природного цеоліту для знезараження поверхонь у польових умовах». Науковий керівник проєкту – професор кафедри аналітичної хімії Ярослав Каличак.

З рейтинговим списком проєктів-учасників конкурсу «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди» можна ознайомитися за посиланням.

Щиро вітаємо науковців Університету і бажаємо успішно реалізувати вкрай важливі для розвитку та відбудови України проєкти!