Ректор Володимир Мельник поспілкувався з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Дмитром Лубінцем

22 березня 2023 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник зустрівся з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Дмитром Лубінцем.

У зустрічі також взяли участь голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Університету Володимир Качмар, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області Тарас Подвірний та представники Офісу Омбудсмана України.

Під час бесіди Ректор Володимир Мельник висловив переконання, що Львівський університет й Офіс Омбудсмана України, як державні установи, повинні співпрацювати на користь Української Держави.

«Ми маємо велике представництво наших випускників у Верховній Раді України та інших провідних державних інституціях й усвідомлюємо значну відповідальність. Наш обов’язок – працювати задля розвитку Університету та України. Львівський університет завжди готовий надати фахову допомогу й підставити дружнє плече інституції, яку Ви очолюєте», − зазначив Володимир Петрович.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець подякував Ректорові за можливість проведення заходів в рамках візиту Омбудсмана України у Львівську область саме у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

«Проводячи подібні зустрічі в університетах, ми показуємо, що на першому плані в державі має бути питання освіти, зокрема підтримка закладів освіти, адже вони сьогодні перебувають у непростих умовах, – поділився Дмитро Лубінець. – Основою будь-якої роботи є комунікація. Тому  моя основна мета – мати постійний зв’язок з громадянами України, адже у нас зараз спостерігається велика прогалина між громадянами України і органами державної влади власне через те, що немає прямого спілкування».

Упродовж зустрічі сторони обговорили потенційні шляхи співпраці між Університетом та Офісом Омбудсмана України.

Додамо, що сьогодні у Львівському університеті Дмитро Лубінець офіційно відрекомендував Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області Тараса Подвірного і презентував структуру Секретаріату Офісу Омбудсмана України. Окрім того, в рамках візиту Дмитра Лубінця до Львова, в Університеті також відбулася його зустріч з родинами військовополонених.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото