Різдвяна книга для дітей учасників бойових дій

2 січня 2024 року діти працівників Львівського національного університету імені Івана Франка, які є учасниками бойових дій, одержали у подарунок до зимових свят різдвяні книги. Захід, покликаний підтримати родини наших працівників, які захищають Україну, організували Центр соціального розвитку та громадських ініціатив спільно з громадською спілкою «Консорціум ветеранських організацій сходу», Highland, NY Rotary Club, Community self-help.

У зустрічі взяли участь представники адміністрації Львівського університету, працівники Центру соціального розвитку та громадських ініціатив, юні поціновувачі книги та їхні рідні. Усіх присутніх привітали проректор з наукової роботи та соціальних питань і розвитку Університету Володимир Качмар, а також соціологиня, психологиня, медіаекспертка, воєнна журналістка Ольга Гужва, які наголосили на важливості триматися разом у важкі часи і дбати про розвиток наших дітей, а також побажали всім переможного року, здоров’я та наснаги.

Надалі дітлахи мали змогу оглянути запропоновані книги на різдвяну тематику та обрати ту, що найбільше запала у маленьке серце, яке береже вміння вірити в дива.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото