Романа Гладишевського нагородили однією з найвищих персональних відзнак НАН України

Президія Національної академії наук України постановою від 26 вересня 2018 року нагородила проректора з наукової роботи Львівського університету, члена-кореспондента НАН України, професора Романа Гладишевського відзнакою «За наукові досягнення».

Відзнака є однією з найвищих персональних відомчих нагород за визначні досягнення у розвиткові фундаментальних та прикладних наукових досліджень, підвищенні міжнародного авторитету української науки і її провідних шкіл, реалізації соціальної та економічної політики держави, розробці й впровадженні нових наукових рішень, ефективних технологій та зміцненні науково-технічного потенціалу України вагомими здобутками.

Вручення нагороди відбулося 13 жовтня 2018 року в Актовій залі Львівського університету під час Урочистої академії з нагоди 145-ліття Наукового товариства імені Шевченка.

Щиро вітаємо Романа Євгеновича Гладишевського з високою оцінкою його наукової діяльності, бажаємо творчого многоліття, нових професійних звершень й успіхів у справі розвитку української науки та освіти!