Спільнота факультету прикладної математики та інформатики підтримала кандидатуру Івана Дияка на посаду декана факультету

У Львівському національному університеті імені Івана Франка триває процес призначення на посади деканів факультетів. Цю процедуру регулюють Закон України «Про вищу освіту», Статут Університету та Положення про призначення декана факультету у Львівському національному університеті імені Івана Франка, відповідно до яких Ректор звертається до Конференції трудового колективу факультету з поданням про надання згоди на призначення відповідної кандидатури. У разі надання такої згоди, претендент упродовж п’яти робочих днів подає заяву та інші документи, передбачені законодавством, а Ректор Університету впродовж 10 робочих днів укладає контракт та видає наказ про призначення на посаду декана факультету.

Сьогодні, 28 грудня 2023 року, Конференція трудового колективу відбулася на факультеті прикладної математики та інформатики Львівського університету. Конференцію провели за участі Ректора Університету, члена-кореспондента НАН України, професора Володимира Мельника. Порядок денний засідання передбачав розгляд питання щодо погодження кандидатури професора Івана Дияка на посаду декана факультету прикладної математики та інформатики.

Відповідно до процедури, під час засідання присутні ознайомилися з програмою розвитку факультету, яку презентував Іван Іванович, поставили йому запитання та обговорили представлену програму. Після обговорення Конференція погодила кандидатуру професора Івана Дияка на посаду декана факультету прикладної математики та інформатики.

Зазначимо, що факультет прикладної математики та інформатики у Львівському університеті створено 1975 року. Упродовж майжe півстоліття факультет, використовуючи інноваційні освітні технології та досягнення сучасної науки, реалізовує основні види освітніх програм із підготовки бакалаврів, магістрів і докторів філософії та користується неабиякою популярністю серед вступників.

Зараз на факультеті прикладної математики та інформатики навчаються 1500 студентів, а освітній процес забезпечують 122 викладачі. Понад 85% викладачів факультету мають вчений ступінь доктора наук, кандидата наук або доктора філософії, що дозволяє організовувати навчальний процес і наукові дослідження на високому рівні. Затребуваність випускників факультету у багатьох галузях, а найбільше – в ІТ-індустрії, свідчить про високу репутацію та позитивний імідж факультету не лише на університетському, а й на державному рівні.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото