#360_градусів_у_діяльності_Львівського_університетуЕкономічний факультет

За останні роки налагоджено тісну співпрацю між Економічним факультетом Львівського університету та Національним банком України. Провідні фахівці НБУ регулярно беруть участь в різноманітних університетських заходах, залучені в науковий і навчальний процеси, проводяться спільні конференції, але найголовніше – викладачі та студенти економічного факультету мають можливість проходити наукове і практичне стажування у структурах НБУ. 🚀

🔹  13 квітня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка проведено Міжнародну науково-практичну конференцію студентів та молодих дослідників «Інтеграційні тренди в Європі та їх вплив на регіон». Цей важливий науковий молодіжний форум став можливим завдяки співпраці Львівського університету, Національного банку України та Національного банку Польщі.

🔹  Учасниками конференції були студенти та аспіранти українських і польських вищих закладів освіти, які досліджували мікро- та макроекономічні аспекти функціонування банківського сектору, особливості проведення монетарної та макропруденційної політики, а також вивчали проблеми євроінтеграційних процесів у країнах Європи та України.

🔹 У відкритті конференції взяли участь Голова Національного банку України Яків Смолій, Ректор Львівського університету Володимир Мельник і представниця Національного банку Польщі Анна Тшецінська.

🔹  Всі учасники конференції отримали змогу пройти стажування в одному із центральних банків країн-партнерів, а також відвідати щорічну міжнародну дослідницьку конференцію НБУ і НБП «Взаємодія фіскальної та монетарної політики».

🔹 Ще одним важливим напрямом співпраці є інформаційні дні Національного банку України у Львівському університеті. У квітні 2019 року на Економічному факультеті для викладачів та студентів відбулись лекції керівника проєктів та програм Департаменту відкритих ринків НБУ Емала Бахтарі на тему «Що таке валютний ринок і як він працює?» і начальника відділу макрострес-тестування та розроблення модельного інструментарію Департаменту фінансової стабільності НБУ Первін Дадашової на тему «Стрес-тестування банків як інструмент діагностики капіталу».