Стартувала реєстрація на участь у фахових випробуваннях вступників в магістратуру

1 липня розпочалася реєстрація заяв вступників в магістратуру на участь у співбесіді замість ЄВІ, фаховому іспиті, фаховому іспиті замість ЄФВВ. Реєстрація відбувається з електронного кабінету вступника. Власне співбесіди та фахові іспити триватимуть упродовж 24-27 липня.

Право складати фахові іспити при вступі в магістратуру мають особи, які бажають вступати на спеціальності для яких не передбачено складання ЄФВВ:

– 011 «Освітні, педагогічні науки», 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта», 014.01 «Середня освіта (Українська мова і література)», 014.03 «Середня освіта (Історія)»,014.04 «Середня освіта (Математика)», 014.05 «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», 014.07 «Середня освіта (Географія)», 014.09 «Середня освіта (Інформатика)», 014.13 «Середня освіта (Музичне мистецтво)», 016 «Спеціальна освіта», 024 «Хореографія», 025 «Музичне мистецтво», 026 «Сценічне мистецтво», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», 032 «Історія та археологія», 033 «Філософія», 034 «Культурологія», 035 «Філологія», 091 «Біологія та біохімія», 101 «Екологія», 102 «Хімія», 103 «Науки про Землю», 104 «Фізика та астрономія», 105 «Прикладна фізика та наноматеріали», 106 «Географія», 111 «Математика», 112 «Статистика», 113 «Прикладна математика», 122 «Комп’ютерні науки»,124 «Системний аналіз», 125 «Кібербезпека та захист інформації», 176 «Мікро- та наносистемна техніка», 181 «Харчові технології», 183 «Технології захисту навколишнього середовища», 231 «Соціальна робота», 232 «Соціальне забезпечення», 241 «Готельно-ресторанна справа», 242 «Туризм і рекреація».

Також таким правом користуються випускники Університету спеціальності 061 «Журналістика» при вступі на освітні програми зазначеної спеціальності.

Окрім цього, особи, які вже здобули освітній ступінь магістра (спеціаліста) можуть, зареєструвавшись, складати вступні випробування в Університеті у формі співбесіди з іноземної мови та фахового іспиту з обраної спеціальності.

Як зареєструватися – пояснює заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Університету Андрій Зубик:

«Для реєстрації заяви на участь у фахових вступних випробуваннях, співбесідах або творчих конкурсах потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника. Для цього потрібні актуальна електронна скринька, до якої Ви маєте доступ, фотокартка, серія та номер диплома бакалавра.

Для того, щоб зареєструватися на фаховий іспит, у кабінеті шукаємо окреме поле «реєстрація на вступне випробування, співбесіда, творчий конкурс чи фахове випробування». Тоді через команду «додати» обираємо потрібний регіон (Львівська область) і обираємо Львівський національний університет імені Івана Франка, ступінь «магістр на основі бакалавра», вводимо код спеціальності. Після вибору спеціальності через пошук отримуємо іспит, який потрібно скласти для того, щоб вступити на обрану спеціальність. Надалі обираємо «подати заяву на участь у вступному випробуванні». У вікні, яке відкриється, Ви побачите час і місце проведення фахового випробування, а також кількість осіб, які можуть взяти у ньому участь».

Реєстрація триватиме до 18:00 год. 16 липня 2023 року, тож закликаємо усіх цьогорічних вступників зареєструватися, аби успішно вступити до магістратури й опанувати омріяний фах.

Більше інформації про вступ до магістратури – за посиланням.