Стартувала реєстрація заяв на участь у співбесіді замість ЄВІ, фаховому іспиті і фаховому іспиті замість ЄФВВ

1 липня розпочалася реєстрація заяв на участь у співбесіді замість ЄВІ, фаховому іспиті і фаховому іспиті замість ЄФВВ. Реєстрація відбувається з електронного кабінету вступника. Власне співбесіди та фахові вступні випробування відбуватимуться упродовж 22–24 липня 2024 року.

Як зареєструватися – пояснює заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Університету Андрій Зубик: «Для реєстрації заяви на участь у фахових вступних випробуваннях, співбесідах потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника. Для цього потрібні актуальна електронна скринька, до якої Ви маєте доступ, фотокартка, серія та номер диплома бакалавра, магістра чи спеціаліста. Для того, щоб зареєструватися на фаховий іспит, у кабінеті шукаємо окреме поле «Реєстрація на вступне випробування, співбесіда, творчий конкурс чи фахове випробування». Тоді у цьому вікні обираємо потрібний регіон (Львівська область) і у полі «Заклад освіти» набираємо «Львівський національний університет імені Івана Франка», у полі «Освітній ступінь (ОПС)» вибираємо «магістр», відповідно у полі «Вступ на основі» обираємо «бакалавр» (чи «спеціаліст» або «магістр» якщо ви вступаєте на основі цих дипломів), вводимо код спеціальності. Після вибору спеціальності через пошук отримуємо кількість іспитів, які потрібно скласти для того, щоб вступити на конкретну спеціальність. Звертаємо увагу, що при виборі спеціальності буде ще відображатися співбесіда з іноземної мови. Її обирають лише вступники, які вступають на основі попередньо здобутого рівня магістра чи спеціаліста, які можуть пройти її замість ЄВІ. Вступники на основі диплому бакалавра обирають лише фахове вступне випробування. А клікнувши по назві нашого Університету ви побачите для вступу на які освітні програми можна використати результати цього фахового вступного випробування. Далі ставимо «чекбокс» (галочку) у полі вступного випробування і обираємо поле «подати заяву на участь у вступному випробуванні». У вікні, яке відкриється, Ви побачите час і місце проведення фахового випробування, а також кількість осіб, які можуть взяти у ньому участь». Тут ставимо ще раз «чекбокс» (галочку) та клікаємо «Обрати».

Реєстрація триватиме до 18:00 18 липня 2024 року, тож закликаємо усіх цьогорічних вступників зареєструватися, аби успішно вступити до магістратури й опанувати омріяний фах.

Детальніше про реєстрацію можна дізнатися за посиланням.

Більше інформації про вступ до магістратури – https://admission.lnu.edu.ua/for-undergraduate-students/programs-of-entrance-examinations/ .