Пресцентр Львівського національного університету імені Івана Франка  створений 1 грудня  2010 року.

Мета: за  допомогою сучасних методик і використання PR-засобів формувати позитивний імідж  Університету шляхом оперативного надання якісної і найбільш повної інформації про діяльність ВНЗ, її популяризації через офіційний вебсайт, засоби масової інформації та соціальні мережі.

Пресцентр працює за такими тематичними напрямами:

• інформаційна робота (забезпечення інформаційного висвітлення діяльності Університету в ЗМІ; участь в університетських заходах з метою написання інформаційних матеріалів та їх популяризації на сайті Університету та в соціальних медіа; координація та наповнення стрічки новин та оголошень і рубрики “ЗМІ про нас” на офіційному вебсайті Університету);
  • представлення Університету в публічній сфері (організація та підготовка інтерв’ю, брифінгів, пресконференцій, коментарів керівництва Університету для представників ЗМІ);
  • системна співпраця зі ЗМІ;
  • моніторинг публікацій про Університет у засобах масової інформації та соціальних медіа, інформування керівництва Університету про ключові події в галузі освіти і науки.

Працівники:

Олег Вівчарик – керівник Пресцентру

Юлія Гриценко – провідна редакторка

Ярина Пришляк – редакторка

Тереза Гнатишин – редакторка

Ірина Онисько – редакторка

Олександр Лавринович  – провідний спеціаліст

Анастасія Коник – провідна редакторка (відпустка по догляду за дитиною)

Контактна інформація:

Адреса: м. Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 221а