Студент Університету Ярема Арцишевський – у складі команди переможців Кубку України з водного поло

Упродовж 27-30 червня 2024 року у Львові відбувався Кубок України з водного поло. Участь у змаганнях взяли команди зі Львова, Києва, Харкова, Маріуполя та Закарпаття. За підсумками турніру володарем Кубку став Ватерпольний клуб «Динамо», у складі якого грає студент першого курсу юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ярема Арцишевський.

Зазначимо, що це не перша перемога спортсмена, адже Ярема має високі здобутки у сезоні 2023-2024 рр. – Чемпіон України серед юнаків 2005 р.н. і молодше, Чемпіон України у складі «Динамо Львів» серед чоловіків, кращий нападник чемпіонату України, володар Кубку України, кращий нападник Кубку України, бронзовий призер міжнародного турніру Water Polo Tour Series, бронзовий призер міжнародного турніру Nordic Ligue.

Щиро вітаємо Ярему Арцишевського з новою спортивною перемогою й бажаємо ще більше професійних здобутків і нових спортивних висот!