Студентка факультету управління фінансами та бізнесу Анастасія Єдноралюк – переможниця Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Фінансова екосистема»

На базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінансова екосистема» у 2022/2023 навчальному році. В інтелектуальному турнірі взяли участь студенти різних ЗВО України, зокрема зі Львова, Києва та Одеси.

За рішенням галузевої конкурсної комісії перемогу здобула студентка факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університет імені Івана Франка Анастасія Єдноралюк. ІІ місце виборола студентка Національного університету «Львівська політехніка» Дар’я Адаменко, а диплом ІІІ ступеня отримала студентка Державного торговельно-економічного університету Даніела Малько.

Переможниця конкурсу Анастасія Єдноралюк презентувала на Конкурсі наукову роботу «Консалтингові відносини у фінансовій екосистемі». Науковою керівницею роботи є професорка кафедри фінансових технологій та консалтингу ЛНУ ім. Івана Франка Ірина Тяжкороб.

Сама ж Анастасія Єдноралюк зізнається, що участь у Конкурсі була для неї відповідальним завданням: «Конкурс проводився на базі факультету і кафедри, де я навчаюсь, а участь брали студенти й інших провідних закладів вищої освіти, тому мені дуже хотілось гідно представити свою наукову роботу».

«Актуальність теми, яку я обрала, обумовлена тим, що інноваційне піднесення фінансово-банківської екосистеми забезпечило суттєве збільшення кредитних, інвестиційних, ощадних, пенсійних, страхових програм і продуктів. Це, з одного боку, розширило можливості приватних осіб у сфері управління своїми коштами, а, з іншого – призвело до перенасичення спеціалізованими фінансовими продуктами та послугами, без професійного розуміння яких виявилось неможливим їхнє ефективне використання. Окрім того, приватні особи потребували допомоги в розумінні поточної ринкової ситуації та всього обсягу пропозицій, що надаються різними фінансовими інститутами. Саме в цих умовах почала бурхливо розвиватися індустрія незалежних фінансових радників або фінансових консультантів в усьому світі. Не залишилась осторонь й Україна. Якраз у моїй роботі наведено результати аналізу тенденцій розвитку консалтингових відносин у нашій фінансовій екосистемі, а на основі узагальнення іноземного досвіду ми запропонували заходи стосовно підвищення ефективності консалтингової діяльності», – розповіла Анастасія.

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників конкурсу! Бажаємо надалі впевнено досягати наукових і професійних висот!