Студентка філологічного факультету Аліна Ситенко – серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціолінгвістики

Нещодавно на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціолінгвістика» у 2022/2023 навчальному році. В інтелектуальному турнірі взяли участь студенти ЗВО із різних куточків України, зокрема Львова, Києва, Донецька, Хмельницького, Сум та Вінниці.

У фінальному етапі конкурсу, за результатами рецензування студентських наукових робіт, представники галузевої комісії визначили переможців, серед яких диплом І ступеня здобула студентка Національного університету «Києво-Могилянська академія» Христина Литвин, ІІ місце вибороли студентка філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Аліна Ситенко та колектив авторок із Донецького національного університету імені Василя Стуса Іванна Непийвода та Ольга Пиндик.Відповідно, диплом переможниці ІІІ ступеня отримала студентка Хмельницького національного університету Інна Яцик.

На конкурсі студента Університету презентувала наукову роботу «Мова і війна: прецедентні імена в текстах виступів політичних лідерів України та Польщі (2022 р.)». Науковою керівницею роботи є професорка кафедри загального мовознавства Галина Мацюк.

Як розповіла Аліна Ситенко, підготовка до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із соціолінгвістики тривала динамічно й пізнавально. «Робота над конкурсною роботою тривала паралельно із підготовкою до сесії, тому доводилося усе поєднувати та розподіляти час. Утім, участь у Всеукраїнському конкурсі – це цікавий і важливий досвід, з яким я іду далі, адже планую вступати на магістратуру. Моє дослідження ґрунтувалося на матеріалах українською та польською мовою. Деякі думки і напрацювання для конкурсу я взяла зі своєї бакалаврської роботи, доопрацювала їх, і в результаті зявилося нове цікаве дослідження. Утім, варто також зазначити, що цієї роботи не було б без моєї наукової наставниці – професорки кафедри загального мовознавства Галини Мацюк. Вона упродовж усього періоду підготовки дуже мені допомагала, давала настанови як мотиваційного так і наукового характеру. Самеспівпраця з нею дала такий чудовий результат», ‒ наголосила Аліна Ситенко.

Щиро вітаємо переможців конкурсу і бажаємо надалі впевнено виборювати наукові перемоги!