Студентка Львівського університету Дарія Іваник – призерка Всесвітньої літньої універсіади з художньої гімнастики

Студентка юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Дарія Іваник взяла участь в одних із найбільших міжнародних змагань – ХХХІ Всесвітній літній універсіаді 2023, яка триває у китайському місті Ченду, й стала срібною призеркою в груповому багатоборстві з художньої гімнастики, а також здобула бронзову медаль у групових вправах з обручем.

У міжнародних змаганнях, які тривають у Китаї, беруть участь близько 7 тисяч учасників зі 115 країн світу, які представляють 900 університетів.

«Виступ нашої команди відбувся у перший день змагань і одразу став результативним – ми здобули перші медалі. Цьому передувала важка і кропітка праця: спеціально розроблена програма виступу, ретельні тренування і врешті успішний виступ, який оцінили журі. На підсумок дещо повпливав довготривалий переїзд і зміна часового поясу ‒ потрібно було швидко адаптуватися і гідно виступити. Утім, ми і наші тренери задоволені результатом», ‒ поділилася враженнями від участі у Всесвітній літній універсіаді Дарія Іваник.

Спортсменка також зазначила, що участь у змаганнях такого рівня була надзвичайно емоційною і незабутньою. «Важко описати емоції, які ми пережили там – я безмежно щаслива, що саме мені випав такий шанс представляти Україну у складний для нас усіх час. Наші медалі присвячуємо любій Батьківщині. Величезна подяка усім Збройним силам України за можливість тренуватися вдома, займатися улюбленою справою та гідно представляти країну на світовій арені», ‒ додала Дарія Іваник.

Тож вітаємо Дарію з чудовим результатом на міжнародних змаганнях та бажаємо якомога більше нових спортивних досягнень!