Студентка Львівського університету Христина Федущак ‒ бронзова призерка Чемпіонату України з легкої атлетики

Студентка другого курсу факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка Христина Федущак взяла участь у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів. Змагання нещодавно відбулися в Івано-Франківську. Христина встановила особистий рекорд та новий рекорд Львівської області у бігу на 100 метрів (11,89 с) серед юніорок і стала бронзовою призеркою спортивного протистояння.

Цього разу на змаганнях Христині Федущак вдалося виконати норматив на Чемпіонат світу серед юніорів, який відбудеться наприкінці літа 27-31 серпня 2024 року у м. Ліма (Перу).

Окрім того, в арсеналі нагород спортсменки – золота медаль у бігу на 200 м (24,34 с) з особистим рекордом та срібло у складі Збірної естафетної команди Львівської області 4*100 м.

Щиро вітаємо Христину Федущак з високими спортивними здобутками й бажаємо якомога більше перемог у майбутньому!