Студентка Львівського університету Христина Федущак виборола чемпіонство з естафетного бігу

Студентка факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка Христина Федущак виборола чемпіонство у складі збірної команди Львівської області з естафетного бігу 4×400 метрів на Чемпіонаті України з легкої атлетики. Змагання відбулися упродовж 28-30 червня 2024 року у Львові.

Естафетний біг 4×400 метрів або довга естафета – це легкоатлетичне змагання, в якому команди складаються з чотирьох бігунів, кожен з яких повинен пробігти 400 метрів. Продемонструвавши здатність тримати високу швидкість та витривалість, збірна Львівської області з естафетного бігу, у складі якої змагалась Христина Федущак, подолала дистанцію за 3 хвилини і 46 секунд, у такий спосіб здобувши перемогу.

«Я отримала надзвичайно позитивні емоції від змагань та їхньої організації, також було приємно зустріти спортсменів міжнародного рівня і мати змогу змагатися разом з ними. Займаюся легкою атлетикою вже упродовж двох років і планую продовжувати йти до своєї цілі, ще більше тренуватися і вірити, що все вдасться», – зазначила Христина Федущак.

Щиро вітаємо студентку із чудовими результатами і бажаємо підкорювати нові спортивні та професійні вершини!