Студентка Університету Валерія Бартишева – бронзова призерка Чемпіонату України зі стендової стрільби

Упродовж 26-30 червня 2024 року відбувався фінальний тур Чемпіонату України зі стендової стрільби. У чемпіонаті взяли участь більше сотні спортсменів з восьми регіонів України, які  змагалися в ексцитуючих вправах «Траншейний стенд» та «Круглий стенд».

Високий професійний результат у змаганнях показала студентка біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Валерія Бартишева – спортсменка виборола третє місце серед жінок у вправі «Круглий стенд».

«Чемпіонат Українинайважливіші всеукраїнські змагання для спортсменів. Перед змаганнями я захворіла, але все одно мала виступати: зчепила зуби і зібрала волю у кулак. У результаті я збільшила відрив від суперниць після першого туру та виборола бронзу. А вже через 48 годин ми з сестрою поїхали до Італії представляти Україну на Кубку Світу серед юніорів», – ділиться Валерія.

Додамо також, що під час відкриття чемпіонату посвідчення і значок Майстра спорту України міжнародного класу урочисто вручили сестрі Валерії – Олександрі Бартишевій.

Щиро вітаємо Валерію Бартишеву з черговою перемогою й бажаємо підкорення нових спортивних вершин!