Студенткам Університету призначено академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 1005 від 17 серпня 2023 року «Про призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні на 2023/2024 навчальний рік» відповідні академічні стипендії отримуватимуть троє студенток Львівського національного університету імені Івана Франка.

Академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Дмитра Чернявського (спеціальність «економіка») призначено студентці четвертого курсу факультету управління фінансами та бізнесу Вікторії Козеремі.

Академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка (спеціальність «географія») присуджено студентці другого курсу географічного факультету Анні Тищенко.

Академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна (спеціальність «сценічне мистецтво») призначено студентці четвертого курсу факультету культури і мистецтв Анастасії Іванес.

Щиро вітаємо студенток Львівського національного університету імені Івана Франка з високим визнанням їхніх освітніх і наукових досягнень! Бажаємо успішної реалізації усіх планів та задумів і якнайшвидшої перемоги Української Держави!

З Наказом Міністерства освіти і науки України № 1005 від 17 серпня 2023 року «Про призначення академічних стипендій імен Героїв Небесної Сотні на 2023/2024 навчальний рік» можна ознайомитися за посиланням.