Студентки Львівського університету – призерки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з фінансової безпеки

Нещодавно на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінансова безпека» у 2022/2023 навчальному році. В інтелектуальних змаганнях взяли участь талановиті студенти з різних ЗВО України освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр».

За результатами оцінювання галузевої конкурсної комісії, перше місце у змаганні здобув колектив авторок з Миколаївського національного аграрного університету у складі Анастасії Семенюк та Анастасії Партоли. Друге місце виборола також представниця Миколаївського національного аграрного університету Юлія Сизоненко.

Третє місце у конкурсі посіли представниці ЛНУ ім. Івана Франка –   студентка-магістр ІІ курсу Територіально відокремленого структурного підрозділу «Черкаське навчально-наукове відділення Львівського національного університету імені Івана Франка» Марина Висока та студентка IV курсу Олександра Маруха, які підготували наукову роботу «Зелений банкінг та його місце в забезпеченні фінансової стабільності». Наукова керівниця студенток – професорка кафедри фінансів та обліку Мирослава Хуторна.

Як розповідає Марина Висока, брати участь у конкурсі було цікаво, адже кожен учасник мав можливість продемонструвати наукові таланти та презентувати  дослідження. «Наша робота присвячена, «зеленому» банкінгу та його місцю в забезпеченні фінансової стабільності. Відтак, ідеєю роботи було простежити, як банки в сучасних умовах впроваджують екологічні аспекти у своїй діяльності, у який спосіб фінансові установи їх інтерпретують та поєднують «червоною ниткою» ризики і банківську сферу в цілому. Тож взяти участь в інтелектуальних змаганнях такого рівня і здобути диплом переможця для мене неабияк важливо і почесно», ‒ зазначила Марина Висока.

Щиро вітаємо студенток та їхню наукову керівницю із перемогою у конкурсі та бажаємо й надалі долати нові наукові вершини!