Студентське самоврядування ЛНУ ім. Івана Франка та Херсонського національного технічного університету поглиблюють співпрацю

Упродовж 24-26 березня 2023 року гостями Львівського національного університету імені Івана Франка були представники студентського самоврядування Херсонського національного технічного університету. Метою візиту стало налагодження співпраці між органами студентського самоврядування Львівського та Херсонського університетів, спрямованої на реалізацію спільних молодіжних ініціатив та проєктів.

Упродовж трьох днів гості з Херсона мали можливість відвідувати наукові події у Львівському університеті, відвідали Музей історії Університету, де ознайомилися з багатою історією ЛНУ ім. Івана Франка і сучасними досягненнями колективу Університету. Команда Студентського уряду Львівського університету детально розповіла колегам з півдня України про традиції ЛНУ ім. Івана Франка і молодіжну активність.

Уже у суботу, 25 березня, Студентський уряд Львівського національного університету імені Івана Франка та Студентський парламент Херсонського національного технічного університету підписали Меморандум про співпрацю та партнерство.

Під час церемонії підписання Меморандуму голова Студентського уряду Анжеліка Кульчицька презентувала колегам головні досягнення та напрями діяльності органів студентського самоврядування, розповіла про найбільші події та взаємодію львівських студентів із молодіжними організаціями України та інших країн Європи. Натомість в.о президента Студентського парламенту Херсонського національного технічного університету Іван Наконечний познайомив учасників заходу зі своїм університетом, подіями та діяльністю самоврядування.

Також після підписання Меморандуму студенти говорили про діяльність, мету існування студентського самоврядування, цінності, сучасні виклики та майбутні спільні плани.

Додамо, що ще до підписання Меморандуму Студентський уряд ЛНУ ім. Івана Франка та  Студентський парламент Херсонського національного технічного університету вже організовували спільні благодійні ініціативи, зокрема допомагали мешканцям деокупованих територій Херсонщини.

«Ми й надалі будемо продовжувати спільні благодійні заходи, але також  маємо намір втілювати різноманітні науково-освітні проєкти для студентів обох наших університетів», – висловила переконання голова Студентського уряду Анжеліка Кульчицька.

Світлини: Олега Вівчарика та Студентського уряду Більше фото