Студентські уряди Львівського університету та Вінницького національного технічного університету підписали Меморандум про співпрацю та партнерство

Упродовж 29 лютого – 1 березня 2024 року Львівський університет відвідали представники студентського самоврядування Вінницького національного технічного університету.  Метою візиту стало знайомство між ОСС університетів, обмін досвідом, цікавими практиками, а також безпосереднє налагодження співпраці між молоддю обох ЗВО.

У перший день візиту студентські лідери Львівського університету – Анжеліка Кульчицька – та Вінницького національного технічного університету – Ілля Несен – познайомили учасників заходу зі структурою та роботою самоврядування своїх університетів. Опісля відбулась стратегічна сесія, під час якої учасники змогли дізнатись більше один про одного та обмінятись корисним досвідом.

Також гості відвідали екскурсії цікавими місцями Університету, зокрема Науковою бібліотекою ЛНУ ім. Івана Франка, Музеєм історії Університету та Будинком вчених.

Наступного дня очільники студентського самоврядування у Дзеркальній залі Університету підписали Меморандум про співпрацю та партнерство.

«Нам надзвичайно приємно зустрічати наших друзів з Вінницького національного технічного університету. Це хороша можливість познайомитись ближче та окреслити ключові тези для майбутньої співпраці між нашими ЗВО. Вірю та знаю, що попереду на нас чекає не один спільно реалізований проєкт», – підсумувала очільниця Студентського уряду ЛНУ ім. Івана Франка.

Гості з Вінниці також зазначили, що зустріч була для них цікавою, а знайомство з молоддю Львівського університету – цінним та важливим. «Ці дні були зарядженими позитивом та напрочуд продуктивними, адже кожен з нас зміг дізнатись більше одне про одного та налагодити важливе партнерство. Ми щиро дякуємо Студентського уряду ЛНУ ім. Івана Франка за такий теплий та дружній прийом», – додав Ілля Несен.