Студентський уряд вкотре організував «Квест першокурсника

9 вересня 2024 року у Львівському університеті вкотре стартував «Квест першокурсника» – одна з наймасштабніших ініціатив Студентського уряду, на яку цьогоріч зареєструвалися близько 1500 учасників. Подія допомагає студентам першого курсу познайомитися з їхньою Alma Mater і побачити різноманітні локації у головному корпусі та на факультетах.

До організації квесту долучилися активні члени Студентського уряду й інші студенти старших курсів. Відкриття вже традиційно відбулося у Актовій залі головного корпусу ЛНУ ім. Івана Франка. Модераторкою заходу була голова Студентського уряду Анжеліка Кульчицька.

Насамперед до вітального слова запросили першого проректора ЛНУ ім. Івана Франка Андрія Гукалюка, який розповів про структуру Університету та закликав молодь насолоджуватися своїм студентським життям, але й не забувати про плідну працю. «Вітаю з тим, що цьогоріч Ви стали студентами Львівського національного університету імені Івана Франка. Нехай ваші студентські роки будуть насиченими та цікавими! Переконаний, що після чотирьох років навчання на бакалавраті Ви опануєте обраний фах, знайдете себе і реалізуєте свій потенціал. Освіта у Львівському університеті – це не лише якісні знання, але й сформований світогляд. Знання Ви обов’язково здобудете на лекціях та практичних заняттях, а світогляд зможете сформувати під впливом нового оточення, в атмосфері пошанування академічних цінностей і традицій», – наголосив Андрій Гукалюк.

Опісля Анжеліка Кульчицька детальніше розповіла учасникам заходу про перебіг квесту, команду Студентського уряду та реалізовані проєкти. «Ви, беззаперечно, вже чули про самоврядування ЛНУ ім. Івана Франка на численних заходах. Сьогодні команда організаторів квесту здебільшого складається саме з активних членів наших органів студентського самоврядування. Ми запрошуємо до квесту наймолодших членів нашої студентської родини – першокурсників – долучитися до заходу та разом творити історію Університету», – зазначила Анжеліка Кульчицька.

«Квест першокурсника» триватиме до 12 вересня. Учасників ініціативи щодня ділитимуть на 35 команд. Команди разом з координаторами вирушають на визначені локації досліджувати музеї, бібліотеку, студентські простори та інші локації Університету, пов’язані з творчою та науковою діяльністю.

Після завершення квесту учасники щодня повертаються у Актову залу, де на них чекають організатори для оголошення переможців, які отримують призи від спонсорів та Студентського уряду.

Світлини: Студентського уряду Більше фото