Студентці Університету Вікторії Терук призначено стипендію ім. М. С. Грушевського

Студентці п’ятого курсу історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Вікторії Терук призначено академічну стипендію імені М.С. Грушевського. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки України № 1078 від 31 липня 2024 року «Про призначення академічної стипендії імені М.С. Грушевського на І семестр 2024/2025 навчального року».

Вікторія навчається на спеціалізації «Військова історія». «Мої наукові зацікавлення у межах моєї спеціалізації – розвиток сучасних добровольчих підрозділів, зокрема, військового формування Національної гвардії України «Азов», історії якого присвячена моя магістерська робота. Дослідницьку діяльність планую продовжувати у майбутньому в обраному напрямку», ‒ ділиться Вікторія Терук.

Щиро вітаємо Вікторію із високою оцінкою її наукових досягнень та бажаємо успіхів у майбутньому!

З наказом Міністерства освіти і науки України № 1078 від 31 липня 2024 року «Про призначення академічної стипендії імені М.С. Грушевського на І семестр 2024/2025 навчального року» можна ознайомитись за посиланням.