Студенти юридичного факультету – переможці конкурсу студентських проєктів активної дії

Команда студентів та студенток юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка взяла участь у конкурсі студентських проєктів активної дії у межах курсу «Демократія: від теорії до практики», і здобула перемогу у номінації «Українська мрія». Курс для студентів викладають науковці кафедри конституційного права юридичного факультету.

«Проєкт нашої команди, до складу якої увійшли студенти Львівського університету Назарій Бучко, Юліана Сомар та Владислава Христенко, мав назву «Думати про Крим». Він привернув увагу журі своєю щирістю та мультифокусним підходом до питань історії та сьогодення Криму, реінтеграції та законодавчих ініціатив щодо статусу корінних народів», ‒ ділиться студент ІІІ курсу юридичного факультету Роман Васюта, який  презентував проєкт на Конкурсі.

Завдяки такій ініціативі студенти отримають фінансування та менторську підтримку від Міжнародної фундації виборчих систем (IFES).

Щиро вітаємо команду юних правників із перемогою у конкурсі і бажаємо успіхів у розвитку майбутніх проєктів!