Студенти Львівського університету та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу поглиблюють співпрацю

8 квітня 2023 року в Університеті відбулася робоча зустріч між студентськими профспілковими організаціями Львівського національного університету імені Івана Франка та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Під час зустрічі студентські лідери обмінялися найкращими практиками залучення молоді до  громадської активності, волонтерства, допомоги ВПО, а також прикладами реалізації інноваційних проєктів, пов’язаних із наукою, навчанням, soft skills, дозвіллям та всебічним розвитком молоді у складних умовах пандемії та війни.

Під час зустрічі студентська делегація Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу мала можливість ознайомитися з історією Львівського університету, багаторічними освітніми та науковими традиціями, а також інноваційним сьогоденням, яке успішно творить академічна спільнота ЛНУ ім. Івана Франка.

Після детального знайомства івано-франківських студентів з Львівським університетом студентські організації двох університетів підписали Меморандум про партнерство та співробітництво, який передбачає постійний обмін досвідом, кооперацію у вирішенні актуальних питань молоді, посилання молодіжного лідерства, проведення та реалізацію спільних подій, проєктів, ініціатив, досліджень.

Вже у найближчий час студентство Львівського університету та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу чекають спільні події та ініціативи.

Світлини: профкому студентів Більше фото