Студенти Львівського університету відзначили День студентського самоврядування

12 травня 2024 року в Urban Camp Lviv відбувся Благодійний СТУДФЕСТ, приурочений Дню Студентського самоврядування Львівського національного університету імені Івана Франка. Нагадаємо, що 19 років тому на Конференції студентів Університету заснували Студентський уряд, що ознаменувало офіційний початок діяльності органів студентського самоврядування.

Організатори розподілили захід на кілька блоків. У першому відбувалася Q&A-сесія з психологом про вигорання та стресостійкість, у другому – лекції Тараса Томенчука «Як почати свій шлях у бізнесі та не загнутися?», Марії Пігури «Як працювати із грантами і залучати гроші на проєкти» та Марʼяни Гірняк «Самопрезентація та публічні виступи».

Надалі відбулася панельна дискусія «Молодіжна політика», в якій взяли участь голова Студентського уряду Львівського університету Анжеліка Кульчицька, ексголова студентського уряду ЛНУ ім. Івана Франка, керівник відділу комунікації та просвітництва Управління з питань поводження з відходами Львівської міської ради Роман Яцикович, менеджерка по роботі з партнерами в офісі «Львів – молодіжна столиця Європи 2025», обласна координаторка та членкиня правління в ГО «Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine» Катерина Політицька.  Модераторкою панельної дискусії була голова Проєктного комітету Студентського уряду Діана Пилипенко.

Під час дискусії учасники обговорили традиції, витоки та сучасну діяльність студентського самоврядування у Львівському університеті та загалом в Україні, поділилися думками щодо навичок і знань, які необхідні активістам та розповіли з власного досвіду про проблеми та переваги участі студентів у громадському житті закладів вищої освіти.

Опісля голова Студентського уряду Анжеліка Кульчицька привітала присутніх з річницею та нагородила найактивніших студентів подяками та преміями за «вагомий внесок у становлення та розвиток студентського самоврядування факультету та Університету, невтомну діяльність на благо студентства та підтримку цінностей Студентського уряду». Зокрема, подяками нагородили:

• Уліганець Ласла Васильовича, студента біологічного факультету;
  • Гусєву Поліну Ігорівну, студентку географічного факультету;
  • Павленко Анастасію Олександрівну, студентку геологічного факультету;
  • Іванова Іллю Сергійовича, студента економічного факультету;
  • Гринько Крістіну Віталіївну, студентку факультету електроніки та комп’ютерних технологій;
  • Шелепило Віру Ігорівну, студентку факультету журналістики;
  • Залозну Вікторію Євгеніївну, студентку факультету іноземних мов;
  • Черевату Анастасію Романівну, студентку історичного факультету;
  • Федорова Давида Дмитровича, студента факультету культури і мистецтв;
  • Гавриш Катерину Олександрівну, студентку механіко-математичного факультету;
  • Фунделу Катерину Богданівну, студентку факультету міжнародних відносин;
  • Худобу Тетяну Василівну, студентку факультету педагогічно освіти;
  • Допко Анну Юріївну, студентку факультету прикладної математики та інформатики;
  • Білас Діану Ярославівну, студентку факультету управління фінансами та бізнесу;
  • Клепача Михайла Михайловича, студента фізичного факультету;
  • Шваба Дмитрія Андрійовича, студента філологічного факультету;
  • Рейх Ксенію Олександрівну, студентку філософського факультету;
  • Гринів Юлію Русланівну, студентку хімічного факультету;
  • Карамана Любомира Олеговича, студента юридичного факультету;
  • Іващишин Діану Ігорівну, студентку Педагогічного фахового коледжу.

Також Анжеліка Кульчицька відзначила подяками і членів Студентського уряду: Дикого Назара Ігоровича (голова Спортивного комітету), Пилипенко Діану Станіславівна (голова Проєктного комітету), Кріля Романа Юрійовича (представника ІТ-комітету), Винничук Марту Романівну (представницю Пресцентру Студентського уряду), Грегорчак Марію Михайлівну (голову Комітету зовнішньої співпраці), Михалюк Ірину Вікторівну (заступниця голови Студентського уряду), Кульгавець Яромира Марʼяновича (секретар Студентського уряду) та Симко Вікторію Романівну (заступниця голови Студентського уряду).

Проте найголовнішою метою заходу стало закриття збору на дрон MAVIC-ЗТ на честь пам’яті студента факультету міжнародних відносин, активного учасника студентського самоврядування Адріана Стогнія, який віддав своє життя у протистоянні з російським агресором. Долучитися можна за посиланням https://send.monobank.ua/jar/2wsGvsjfQx

Вкінці заходу з концертом виступив гурт «Intermezzo», котрий виконав вже відомі композиції та декілька нових пісень. Представники гурту подякували за запрошення та висловили свої надії на майбутню співпрацю. Захід завершився виконанням хіта «Свічка», який закріпив у присутніх приємні спогади про Благодійний СТУДФЕСТ.

Світлини: Студентського уряду Більше фото