Студенти Університету – стипендіати Президента України!

Студенти Університету продовжують вражати високими навчальними й науковими здобутками. Так, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 959 від 9 серпня 2023 року «Про призначення академічних стипендій Президента України на І семестр 2023/2024 навчального року» сімом студентам-відмінникам Львівського національного університету імені Івана Франка призначено академічні стипендії Президента України.

Отже стипендіатами Президента України стали:

• Валентина Бондарчук – студентка четвертого курсу геологічного факультету;
  • Андрій Войтик – студент другого курсу магістратури біологічного факультету;
  • Анна Гопшта – студентка другого курсу юридичного факультету;
  • Петро Пановик – студент третього курсу географічного факультету;
  • Валерія Торік – студентка четвертого курсу факультету культури і мистецтв;
  • Каріна Шевчук – студентка четвертого курсу факультету педагогічної освіти;
  • Марта Щудло – студентка третього курсу фізичного факультету.

Пишаємося студентами Львівського університету і щиро вітаємо їх з високим визнанням їхніх досягнень, які примножують славу Університету!

Ознайомитися з наказом Міністерства освіти і науки України № 959 від 9 серпня 2023 року «Про призначення академічних стипендій Президента України на І семестр 2023/2024 навчального року» можна за посиланням.