Студенти Університету – стипендіати Верховної Ради України

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1121 від 12 серпня 2024 року «Про призначення іменних академічних стипендій Верховної Ради України здобувачам фахової передвищої та вищої освіти на 2024/2025 навчальний рік» чотирьом студентам Львівського національного університету імені Івана Франка призначено іменні академічні стипендії Верховної Ради України.

Так, за особливі успіхи в навчанні та науковій роботі стипендіатами Верховної Ради України стали:

• Тимур Брошко – студент юридичного факультету;
  • Петро Ковдриш – студент механіко-математичного факультету;
  • Ярина Пач – студентка факультету міжнародних відносин;
  • Олександр Петрина – студент факультету культури і мистецтв.

Щиро вітаємо нашу студентську молодь з високим визнанням їхніх навчальних і наукових здобутків! Нехай усі мрії і плани зреалізуються у незалежній та успішній Україні!

Ознайомитися з наказом Міністерства освіти і науки України № 1121 від 12 серпня 2024 року «Про призначення іменних академічних стипендій Верховної Ради України здобувачам фахової передвищої та вищої освіти на 2024/2025 навчальний рік» можна за посиланням.