Студенти Університету відновили виготовлення окопних свічок

З настанням холодної пори Захисники й Захисниці України особливо потребують нашої допомоги. Минулоріч студентськими зусиллями вдалося організувати ефективну роботу з виготовлення окопних свічок, тож цього року Студентський уряд теж сподівається на допомогу усіх небайдужих представників академічної спільноти.

Окопні свічки є дуже корисними для військових на фронті. Адже вони горять тривалий час і дають більше тепла, ніж звичайні свічки. Біля окопної свічки можна зігріти руки, а на ній – розігріти їжу. Окрім цього, вони є безпечними у використанні, дають достатньо світла аби орієнтуватись в окопах і водночас не демаскувати позицію.

21 жовтня студенти вже виготовили першу партію свічок – ініціатива тепер відбуватиметься щотижнево. Кожної суботи, з 12.00 до 17.00 усі охочі доєднатися до роботи можуть завітати в 124 авдиторію (Студентський уряд) і долучитися до виготовлення свічок для українських воїнів

Також в Університеті працюватимуть пункти збору необхідних матеріалів: бляшанок, картону, воску, парафіну, залишків свічок. Принести їх можна в Студентський уряд (124 авдиторія Головного корпусу), Open space (Головний корпус) чи студентські гуртожитки (щодо деталей просимо звертатися до голови Студентської ради факультету чи коледжу).

Окрім того, закликаємо підтримати збір на віск та матеріали, задонативши на банку за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/86bekDJyd5

Долучаймось до благодійних ініціатив, гуртуймося, допомагаючи нашим воїнам, та наближаймо нашу велику перемогу!

Світлини: організаторів заходу Більше фото