Дорогі колеги!

Центр забезпечення якості освіти Львівського національного університету імені Івана Франка продовжує цикл тренінгів для гарантів освітніх програм «Акредитація у запитаннях та відповідях», в межах яких розглядатимуться актуальні питання процесу акредитації, зокрема, робота гаранта в електронному кабінеті та рекомендації щодо заповнення відомостей самооцінювання.

Третій тренінг (для гарантів освітніх програм другого (магістерського) рівня вищої освіти «Переклад (англійська та друга іноземні мови), «Переклад (німецька і друга іноземна мови, міжкультурні німецькі студії», «Комп’ютерні науки», «Інформатика», «Хореографія», «Прикладна фізика та наноматеріали», «Музикознавство», «Соціологія», «Іспанська та друга іноземні мови і літератури», «Французька та друга іноземні мови і літератури», «Інженерна геологія та гідрогеологія», «Публічне управління та адміністрування», «Менеджмент організацій і адміністрування», «Міжнародний менеджмент», «Міжнародні фінанси», «Чеська мова та література», «Теоретична фізика та астрофізика», «Експериментальна фізика», «Квантові комп’ютери та квантове програмування», «Прикладна математика» та гарантів ОПП «Дошкільна освіта». «Початкове навчання». «Соціальна педагогіка» Педагогічного фахового коледжу ЛНУ імені Івана Франка) відбудеться 19 вересня 2023 року о 15.30 год. в ауд. 220 головного корпусу Університету.