Досконале володіння англійською мовою – це ключ до комунікації та співпраці. Вона відкриває нові горизонти можливостей у різних галузях. Глибокі знання англійської мови є запорукою на шляху ведення успішних переговорів, міцної співпраці з міжнародними партнерами в освітньо-науковій сфері та популяризації української культури за кордоном.

Отож 15 серпня 2024 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка з ініціативи Центру маркетингу та розвитку вже вдруге відбувся англомовний практичний семінар для академічної спільноти. Цього разу він був присвячений темі “Presenting yourself to the foreign market and dealing with foreigners”. Заняття незмінно проводив американський бізнесмен-емігрант Браян Бенджамін, який має близько 10 років досвіду викладацької діяльності в Україні, Китаї та Малайзії.

Під час заняття Браян розглянув багато важливих питань, взаємопов’язаних із тематикою проведення співпраці з іноземними колегами. Він розпочав із пояснення того, як правильно презентувати себе та свою справу світовим партнерам для майбутнього співробітництва. Також американець поділився з учасниками тим, як правильно ставити перед собою цілі.

Браян також наголосив на важливості враховувати особливості кожної окремої національної культури під час ділових переговорів, адже розуміння цього має значний вплив на кінцевий результат. Наприкінці заняття учасники змогли закріпити отримані знання, виконуючи вправи, а також запитуючи лектора те, що викликало у них цікавість.

Варто зазначити, що це був лише другий англомовний семінар, а надалі цикл таких занять буде продовжуватись, зокрема заплановано розгляд таких тем: “How to be concise when speaking”; “How to speak publicly”; “Opportunities in education and business with English”; “Common Ukrainianisms in English, corrected in less than two hours” та багато інших.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до цього заходу. Ми впевнені, що ви почерпнули для себе чимало цікавого й важливого, а заразом покращили навички говоріння англійською. Тож обов’язково слідкуйте за анонсами в наших соціальних мережах та долучайтеся до наступних заходів із вивчення англійської мови у нашому Університеті!