Ukraine Art Aid Center передав Університету новітні сканери

16 жовтня 2023 року Університет відвідав голова правління громадської спілки «Західноукраїнська спілка музеїв» Ігор Тимець.

В рамках візиту Ігор Тимець зустрівся з представниками адміністрації Львівського університету, зокрема, з першим проректором Андрієм Гукалюком та проректором з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимиром Качмарем. У зустрічі також взяли участь в.о. декана історичного факультету Руслан Сіромський, заступниця декана історичного факультету з наукової і навчально-виховної роботи Наталія Білас, в.о. директора Наукової бібліотеки Олександр Седляр та директор Архіву Університету Василь Герун.

Основною метою зустрічі була передача Науковій бібліотеці та Архіву Львівського національного університету імені Івана Франка двох новітніх сканерів, які університетським підрозділам подарував Центр допомоги мистецтву України (Ukraine Art Aid Center), що фінансується Урядом Німеччини. Передана новітня техніка підходить для швидкого сканування, архівування та переведення в електронний формат великих книг, які не підлягають скануванню на звичайному сканері.

Спільнота Університету висловлює щиру подяку Центрові допомоги мистецтву України за співпрацю і таку важливу для України підтримку.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото