Університет долучається до освітньої ініціативи для дітей ВПО «Безпечний табір»

6 червня 2023 року стартувала освітня ініціатива «Безпечний табір» – літній табір для діток з числа внутрішньо переміщених осіб. Організатори проєкту – Центр соціального розвитку та громадських ініціатив Львівського університету спільно з прихистком для людей, які постраждали від війни, «Safe Place».

Сьогодні розпочався перший заїзд табору, під час якого діти-учасники відвідали одне з найцікавіших та найлегендарніших місць Львова – Львівський національний університет імені Івана Франка.

В Університеті юних відвідувачів привітав проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар.  «Війна неодмінно закінчиться перемогою України і вірю, що вже незабаром Ви прийдете до нашого Університету не лише на екскурсію, а й здобуватимете тут освіту», – зазначив Володимир Михайлович.

В межах візиту для маленьких гостей провели екскурсію Музеєм історії Університету, зокрема, директор Музею Юрій Гудима розповів цікаві факти з минулого та сучасності Львівського університету. Згодом учасники табору ознайомилися з Актовою та Дзеркальною залами Університету, а також відвідали Львівський будинок вчених. Завершився екскурсійний день у Зоологічному музеї Університету, який заснований ще 1784 року і вважається одним із найдавніших університетських музеїв України.

Додамо, що благодійний проєкт триватиме упродовж усього літа – передбачено шість заїздів, які відбуватимуться з червня по серпень. Мета проєкту – організувати безпечні канікули для діток ВПО, наповнити їхнє дозвілля цікавими подіями і подарувати їм можливість хоч трохи відволіктися від страшних реалій війни. Осердям табору є культурно-наукова мандрівка Львовом, що дасть змогу дітям поринути у загадкову і вкрай цікаву атмосферу  Львова, пізнати секрети природи і почати свій шлях наукового пізнання. Тривалість заїзду становить 10 днів.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото