Університет отримав грант від  Фінського національного агентства з питань освіти на реалізацію проєкту «Prometeus» у співпраці з Університетом м. Турку (Фінляндія)

Спільна проєктна заявка факультету педагогічної освіти та відділу міжнародних зв’язків Львівського національного університету імені Івана Франка пройшла конкурсний відбір і отримала грантове фінансування від Фінського національного агентства з питань освіти.

Проєкт під назвою «Prometeus» зі сприяння інноваційній педагогіці для зміцнення потенціалу української вищої освіти та післявоєнної відбудови спрямований на розвиток навичок та вмінь викладачів завдяки універсальним методам посилення стійкості, інклюзії та інновацій. Метою проєкту є розширення можливостей професійного розвитку для науково-педагогічних та адміністративних працівників, сприяння інклюзії та створенню мережі інноваційної педагогіки.

В межах проєкту передбачено проведення спільних навчальних модулів та курсів від українських та фінських фахівців з питань інклюзії, а також ініціативи для студентської та викладацької мобільності.

Цілі проєкту також включають:

• створення сертифікованої навчальної програми з інклюзії для працівників Університету;
  • залучення студентів до проведення тижня ідей та інших заходів для сприяння інклюзії;
  • розширення інформаційної бази з інклюзивної освіти в Університеті шляхом перекладу та адаптації освітніх матеріалів та ресурсів фінських колег.

Термін реалізації проєкту – з 01.08.2024 по 31.12.2026.

Координатори проєкту від Львівського університету – керівниця сектору супроводу проєктів відділу міжнародних зв’язків Оксана Мольдерф та доцентка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету педагогічної освіти Ольга Столярик.