Університет посилює співпрацю з Національним академічним українським драматичним театром імені Марії Заньковецької у сфері дуальної освіти

2 січня 2024 року відбулося підписання Договору про співробітництво між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Національним академічним українським драматичним театром імені Марії Заньковецької. Відповідну угоду підписали Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник і Генеральний директор-художній керівник театру Максим Голенко. У зустрічі також взяли участь представники факультету культури і мистецтв та Центру забезпечення якості освіти.

Договір передбачає співпрацю між установами у сфері організації та забезпечення реалізації освітнього процесу з елементами дуальної форми здобуття освіти, а також підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації кадрів для Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької. Разом з тим, ідеться і про розроблення та оновлення освітніх програм та їх компонентів, навчально-методичних матеріалів для забезпечення освітнього процесу з елементами дуальної форми здобуття освіти та впровадження новітніх методів та методик викладання.