Університет та Головне управління Державної міграційної служби України у Львівській області налагоджують співпрацю

21 червня 2023 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник зустрівся з начальником Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області Юрієм Татомиром. У зустрічі також взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Сергій Різник, декан факультету міжнародних відносин Маркіян Мальський та в.о. декана юридичного факультету Володимир Бурдін. Метою зустрічі стало підписання договору про співпрацю між установами.

Вітаючи гостя, Ректор Володимир Мельник зазначив, що співпраця з Державною міграційною службою є надзвичайно важливою для Університету. «Університет зацікавлений у тому, щоб наш випускник знайшов місце праці. Ми готові модернізовувати й удосконалювати наші освітні програми відповідно до вимог ринку праці, аби компетенції наших випускників відповідали очікуванням роботодавця. Переконаний, що співпраця між Університетом та Міграційною службою буде справді ефективною», – наголосив Ректор.

Начальник Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області Юрій Татомир коротко розповів про основні аспекти діяльності Державної міграційної служби України, а також висловив переконання щодо плідної майбутньої співпраці між установами.

Надалі Володимир Мельник та Юрій Татомир підписали договір про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Головним управлінням Державної міграційної служби України у Львівській області.

Головною метою Договору є посилення наукового й науково-технічного потенціалу обох установ, розвиток і розширення взаємної співпраці, сприяння науковому співробітництву й практичній реалізації наукових розробок у сферах, які становлять взаємний інтерес, а також консолідація зусиль сторін, спрямованих на формування спільноти кваліфікованих правників.

Основними завданнями майбутньої співпраці є сприяння обміну ідеями, інформацією й технологіями, а також організація спільних досліджень і розробок з актуальних проблем в рамках погоджених пріоритетних напрямків, виявлення значимих тенденцій науково-технічного прогресу, спільне опрацювання питань, що становлять взаємний науковий інтерес.

Угода також передбачає проведення спільних науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт у межах компетенції  та визначених завдань кожної зі сторін; надання методичної та консультативної допомоги у проведенні наукових досліджень та науково-технічних розробок; обмін досвідом роботи, науковими виданнями та підготовка спільних наукових видань; організацію і проведення спільних конференцій, семінарів, засідань, круглих столів, нарад тощо; спільну участь у міжнародних програмах; створення належних умов для проходження практики студентів Університету в структурних підрозділах Державної міграційної служби України у Львівській області для поглиблення їхніх практичних знань та навичок.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото