Університет відвідала правнучка Івана Франка Іванна Міліянчук

10 серпня 2023 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідала правнучка Івана Франка по синові Петрові, Почесна голова асоціації українців Іспанії Іванна Міліянчук зі своєю донькою Мартою Гуменецькою.

Гостей  привітали проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, в.о. декана філологічного факультету Роман Крохмальний, а також директорка Інституту франкознавства ЛНУ ім. Івана Франка Наталя Тихолоз.

В межах візиту до Університету Іванна Міліянчук і Марта Гуменецька оглянули експозицію Інституту франкознавства, поспілкувалися у дружньому колі з працівниками Інституту, поділилися спогадами про Зеновію Франко, Ольгу Франко (Білевич), Анну Франко-Ключко, Віру Франко. Гарною несподіванкою для гостей стало ознайомлення із родинними листами та машинописами Тараса і Зеновії Франків, які збереглися в нашому Інституті франкознавства.

Побували гості також і в Музеї історії Університету. Завідувач музею Юрій Гудима провів для них цікаву екскурсію та показав гостям раритетні світлини, альбоми та видання пов’язані з історією Львівського університету та його непересічними постатями.

Візит прекрасних гостей  до Львівського національного університету імені Івана Франка став також гарною нагодою для планування спільних проєктів та розвитку плідної співпраці у близькому майбутньому.

Світлини: Софії Сиванич та Єлизавети Оленської Більше фото