Університет відвідали правнучки Івана Франка Іванна Міліянчук та Маріанна Макаруха

21 серпня 2024 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідали правнучки Івана Франка по синові Петрові: Іванна Міліянчук з доньками Мартою і Олею та Маріанна Макаруха з чоловіком Мар’яном.

З почесними гостями зустрілися проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, декан філологічного факультету Роман Крохмальний, директорка Інституту франкознавства ЛНУ ім. Івана Франка Наталія Тихолоз, директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка (Дому Франка) Богдан Тихолоз та працівники філологічного факультету й Інституту франкознавства.

В межах візиту до Університету Іванна Міліянчук і Маріанна Макаруха оглянули експозицію Інституту франкознавства, поспілкувалися у дружньому колі з працівниками Інституту, поділившись власними родинними спогадами. Також гості побували в Музеї історії Університету, де директор музею Юрій Гудима провів екскурсію та показав гостям цікаві експонати світлини та видання.

Приємно, що правнучки патрона нашого Університету залишаються незмінними слухачками засідань Франківського міждисциплінарного наукового семінару «Перехресні стежки», а їхні візити до Львівського національного університету імені Івана Франка стали доброю нагодою для планування спільних проєктів та розвитку плідної співпраці.

Світлини: Ярини Пришляк та Юрія Гудими Більше фото