Університет відвідали учні Зубрянського та Милятичівського ліцеїв Солонківської сільської ради

30 травня 2024 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідали учні Зубрянського ліцею Солонківської сільської ради та Милятичівського ліцею Солонківської сільської ради. Під час візиту старшокласники ознайомилися зі структурою та діяльністю Університету, а також поспілкувалися з представниками різних факультетів, студентськими лідерами та приймальною комісією.

Гостей в Університеті привітав перший проректор Андрій Гукалюк, який зазначив, що у Львівському університеті кожен знайде для себе факультет і спеціальність, яка допоможе йому здобути омріяних фах. В межах зустрічі декан філологічного факультету Роман Крохмальний ознайомив школярів з презентацією про ЛНУ ім. Івана Франка, з якої вони дізналися про основні напрями підготовки, традиції й досягнення Університету, культурно-мистецьке і спортивне життя, роботу студентських організацій та волонтерські ініціативи університетської спільноти.

У зустрічі також взяли участь декан біологічного факультету Ігор Хамар, декан факультету іноземних мов Любомир Бораковський, заступник декана факультету журналістики Андрій Яценко, заступниця декана географічного факультету Любов Котик, декан історичного факультету Руслан Сіромський, заступник декана факультету прикладної математики та інформатики Роман Селіверстов, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Львівського університету Сава Шевчук та представниці студентських організацій – Анджеліка Кульчицька і Марія Тацинець.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото