В Університеті презентували книгу Якуба Доморадзького

«Я все ще чекаю на думку –
налякану, зблідлу, переможну,
і в той же час розмиту, самовпевнену і хаотичну.
Я виглядаю її досі –
залізним, чавунним оком
і досі ступаю до неї –
ходою небесною, хоч і неспокійною»
Якуб Доморадзький

27 квітня 2018 року на філологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація поетичної книги сучасного польського поета Якуба Доморадзького «Nie przysypuj gruszkami popiołu». Вступ до цієї книги (польською та українською мовами) написав заслужений професор Львівського університету Михайло Зарічний, він же і модерував презентацію.

Окрім декламування поезій та їхніх українських перекладів, відбулася цікава розмова про джерела натхнення автора, його творчі методики, роль поезії у житті людей і також про те, наскільки у Польщі знають сучасну українську поезію.

Кожен присутній одержав книгу Якуба Доморадзького в подарунок. Зауважимо, що на додаток до естетичної насолоди, студенти польської філології зможуть використовувати цю книгу для свого навчання.