В Університеті стартувало навчання «Грантова діяльність та управління проєктами» для ВПО

8 травня 2023 року в рамках спільного проєкту Львівського університету з Благодійним фондом Марії Пінчук «ЗА ДІТЕЙ» «Інтеграція ВПО в громаду» в Університеті стартував курс «Грантова діяльність та управління проєктами» для внутрішньо переміщених осіб.

Навчання відбувається на базі Центру забезпечення якості освіти Львівського національного університету імені Івана Франка за підтримки Центру соціального розвитку та громадських ініціатив, Відділу міжнародних зв’язків, кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи та за сприяння Первинної профспілкової організації працівників ЛНУ ім. Івана Франка.

Сьогодні, під час відкриття освітньої ініціативи присутніх привітав проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар. «Університет не лише вижив, а й розвивається, вдосконалюється і продовжує виконувати свою основну місію – творити освіту і науку», – зазначив проректор і побажав учасникам успішного й продуктивного навчання.

Слова вітання учасникам заходу адресував проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Сергій Різник. «Університет, зокрема Центр соціального розвитку та громадських ініціатив і Відділу міжнародних зв’язків, готові допомогти Вам не лише отримати знання, а й навчити Вас освоювати ті переваги, які надає нам європейська спільнота. Адже Ваш успіх – це наш спільний успіх», – зауважив Сергій Васильович й побажав слухачам плідної роботи.

Присутніх привітала також завідувачка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Віра Корнят: «Університет є відкритим для усіх і радо долучається до різноманітних ініціатив. Тож для нас надзвичайно приємним є те, що в нашій особі Ви можете отримати підтримку й опору».

Надалі координаторка курсу, керівниця Центру соціального розвитку та громадських ініціатив Ярина Танчак ознайомила учасників з програмою навчання, після чого перейшли безпосередньої до першої теми, яка стосується загальної характеристики управління проєктами. Сьогодні учасники говорили про проєкти та специфіку проєктної діяльності, систему управління проєктами, фази життєвого циклу проєкту та його структуру.

Додамо, що курс триватиме упродовж десяти днів. Під час навчання його учасники зможуть освоїти вкрай корисні й потрібні сьогодні навички щодо успішного управління проєктами. Зокрема, в рамках ініціативи, учасники навчаться обгрунтовувати доцільність проєкту, оцінювати показники ефективності і ризики, складати робочий план проєкту, підбирати команду проєкту, поговорять про фандрейзинг та краудфайзинг, а також представлять власні напрацьовані проєкти.

По завершенні курсу його учасники отримають сертифікати про успішне навчання обсягом 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Світлини: Марії Твардовської Більше фото