Відбулася Міжнародна студентська наукова конференція з прикладної математики та комп’ютерних наук – AMICon

16-17 травня 2024 року традиційно у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулась щорічна Міжнародна студентська наукова конференція з прикладної математики та комп’ютерних наук – AMICon.

Вже 27 років поспіль у травні до участі у науковому форуму запрошують студенти, ІТ-фахівці, а також молоді вчені та інші гості, які проводять дослідження в галузі прикладної математики та компʼютерних наук. Це чудова можливість зустрітися та заслухати наукові доповіді. Цього року участь у заході взяли близько 70 студентів, тези робіт яких вже опубліковано у збірнику.

Розпочав конференцію декан факультету прикладної математики та інформатики, професор Іван Дияк. Він зазначив, що програма конференції багатоаспектна, а тематика – дуже широка, побажав нових знайомств  та щоб конференція була стимулом для досягнень у науковій роботі.

З вітальним словом до присутніх звернувся також заступник декана факультету прикладної математики та інформатики Віталій Горлач. Він відзначив, що конференція традиційно проводиться щорічно і незалежно від обставин студенти й організатори завжди долучались до цієї події, а також зазначив, що відкриття конференції збіглося з дуже красивим і важливим днем для країни – Днем вишиванки!

Голова Студентської ради факультету прикладної математики та інформатики Наталія Андрейко, подякувала усім за активну участь і залучення до конференції, а також відмітила студентів, які щорічно презентують доповіді на конференції.

Зі збірником тез конференції можна ознайомитися за посиланням.