Відбулося засідання Вченої ради Університету

26 жовтня 2022 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка.

Засідання розпочали із відзначення представників академічної спільноти з нагоди Дня Університету. Надалі члени Вченої ради продовжили роботу у Дзеркальній залі. Відповідно до порядку денного, спершу Вчена рада розглянула питання про затвердження програми електронного документообігу в Університеті, яке представив проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський.

Надалі члени Вченої ради заслухали звіт про навчально-виховну та наукову роботу на філологічному факультеті, з яким виступив в.о. декана філологічного факультету Роман Крохмальний. У звіті йшлося про освітню діяльність факультету, наукову роботу, національно-патріотичне виховання, творчу і культурно-просвітницьку роботу, співпрацю з роботодавцями, міжнародну співпрацю, інформаційні технології та інновації, промоцію і комунікацію, фандрайзинг та проєктну діяльність, матеріально-технічну базу та господарську діяльність. Роман Олексійович також окреслив програму діяльності філологічного факультету на 2022-2025 рр.

З питанням про створення Культурно-освітнього центру «Будинок вчених» у Львівському національному університеті імені Івана Франка виступили проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар та голова Первинної профспілкової організації працівників Університету Юліан Бек. Вчена рада підтримала створення Центру, а також затвердила Положення про нього. Окрім того, затвердили Положення про Науково-методичний центр дослідження та викладання літератури Львівського національного університету імені Івана Франка.

В рамках засідання Вчена рада проголосувала за створення разових спеціалізованих вчених рад, затвердження і уточнення тем дисертацій, а також рекомендації до друку наукових праць. Перелічені питання представив проректор з наукової роботи, академік НАН України Роман Гладишевський.