Відбулося засідання Вченої ради Університету

4 червня 2024 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час засідання Вчена рада внесла зміни до Правил прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка, зумовлені змінами у Порядку прийому для здобуття вищої освіти в 2024 році. Окрім того, члени Вченої ради внесли зміни до Положення про організацію освітнього процесу у Львівському національному університеті імені Івана Франка, які стосуються відрахування, поновлення, переведення здобувачів вищої освіти та надання їм академічної відпустки.

Впродовж засідання підтримали також рекомендації факультетів на посаду професора-консультанта. Відповідно до пропозицій, Вчена рада підтримала кандидатури доктора географічних наук, професора кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів Степана Позняка та доктора фізико-математичних наук, професора кафедри теорії оптимальних процесів Михайла Бартіша на посади професорів-консультантів.

Надалі зі звітом про навчально-виховну та наукову роботу на кафедрі безпеки життєдіяльності Львівського університету виступив завідувач кафедри Зіновій Яремко. Зіновій Михайлович представив колегам ґрунтовний звіт, в якому йшлося про кадрове забезпечення роботи кафедри, навчально-методичну, наукову та виховну роботу кафедри, а також виклики, які постали перед колективом кафедри під час пандемії COVID-19 та з початком повномасштабної війни. Після обговорення Вчена рада проголосувала за відповідну ухвалу й затвердила звіт.

Під час засідання йшлося також про погодження інвестиційного проєкту по обʼєкту «Реставрація та пристосування памʼятки архітектури XVIII ст. будівлі палацу Бесядецьких з відтворення східної та західної офіцин на пл. Галицькій, 10 у м. Львові» та затвердження рішення комісії про відбір майбутнього учасника інвестиційного проєкту по обʼєкту «Реставрація та пристосування памʼятки архітектури XVIII ст. будівлі палацу Бесядецьких з відтворення східної та західної офіцин на пл. Галицькій, 10 у м. Львові» і про погодження інвестиційного проєкту по обʼєкту «Будівництво багатоквартирного будинку для працівників Львівського національного Університету імені Івана Франка на вул. Тарнавського, 107 у м. Львові» та затвердження рішення комісії про відбір майбутнього учасника інвестиційного проекту по обʼєкту «Будівництво багатоквартирного будинку для працівників Львівського національного Університету імені Івана Франка на вул.Тарнавського, 107 у м. Львові».

Відповідно до порядку денного, Вчена рада підтримала питання про внесення змін до кошторису Університету, затвердження навчальних планів і освітніх програм, створення спеціалізованих вчених рад для разових захистів дисертаційних робіт для здобуття ступеня доктора філософії, затвердження і уточнення тем дисертацій та рекомендації до друку наукових праць.

В межах роботи Вченої ради обговорили й питання щодо створення Комісії з питань охорони праці Львівського національного університету імені Івана Франка, затвердження Положення про Комісію з питань охорони праці та рекомендації до складу Наглядової ради Львівського національного університету імені Івана Франка. Додамо, що ці та інші питання будуть винесені на розгляд Конференції трудового колективу Університету, яка відбудеться 6 червня 2024 року.