Відбувся інтелектуально-просвітницький захід для студентів «ФранкоКвіз»

21 травня 2024 року у Науковій бібліотеці Університету відбувся інтелектуально-просвітницький захід для студентів «ФранкоКвіз», який організували Профком студентів та Інститут франкознавства. Подія відбулася в межах Франкової весни 2024 у Львівському університеті. Студенти  випробували свої знання у темах життєвого та творчого доробку Івана Франка, а також дізналися багато нових цікавих фактів біографії Патрона нашого Університету.

З вітальним словом до студентів звернувся проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, який висловив вдячність студентам за популяризацію творчості Івана Франка у такому креативному форматі. Студентство також  привітала  директорка Інституту франкознавства Львівського університету Наталія  Тихолоз, яка, до слова, допомогла в організації події, надавши підтримку у вигляді питань для одного із турів Квізу. Голова Профкому студентів Микола Спересенко наголосив на актуальності проєкту та висловив вдячність студентам за зацікавленість.

До участі в інтелектуальному турнірі долучилися студенти десяти факультетів, які змагалися у складі факультетських та збірних команд. За підсумками змагань переможцями гри стали:

• І місце – команда «Геородина» (географічний факультет);
  • ІІ місце – команда «Команда без назви» (факультет міжнародних відносин);
  • ІІІ місце – команда «Ява» (факультет журналістики та філологічний факультет).

Щиро віримо, що проєкт стане хорошою традицією для університетської молоді впродовж наступних років та сприятиме популяризації знань про постать Івана Франка.

Світлини: Профкому студентів Більше фото