Відбувся шаховий турнір, присвячений Дню Європи

15 травня 2024 року у Шаховому клубі Львівського національного університету імені Івана Франка розгорнулися безкомпромісні шахові баталії між студентами, працівниками, дітьми працівників та запрошеними шахістами. У турнірі, присвяченому Дню Європи, взяли участь 49 професійних шахістів, а також просто палких шанувальників шахового спорту.

Учасників змагань привітали  голова Шахового клубу Михайло Онисько,  завідувачка кафедри фізичного виховання та спорту Оксана Шукатка, голова Спортивного клубу Університету Андрій Манько і старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Святослав Попович, які побажали шахістам вдалої гри, а всім присутнім – мирного європейського майбутнього України. Після цього головний суддя турніру Іван Ільницький ознайомив учасників з регламентом та організаційною інформацією.

Турнір організували за швейцарською системою у 9-ть турів із контролем часу 3+2. Важливою особливістю змагань було те, що вони відбувалися з обрахунком міжнародного рейтингу.

Після напруженої інтелектуальної боротьби на 24-х шахових дошках тріумфатором турніру став Володимир Дурнєв, який набрав 7,5 очок. Друге місце посів Єгор Сербін  (7,5 очок), а третю позицію виборов Іван Яцишин із 7 очками.

Щиро вітаємо переможців та усіх часників турніру, бажаємо нових спортивних й освітніх перемог і якомога швидкої нашої спільною великої перемоги над агресором!