Відбувся семінар-презентація європейських фондів і програм транскордонного співробітництва

25 квітня 2017 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся семінар-презентація європейських фондів і програм транскордонного співробітництва. В рамках заходу представники Центру європейських проектів розповіли про можливість реалізації численних проектів в рамках транскордонної співпраці «Україна-Польща-Білорусь» і поділилися рекомендаціями щодо використання можливостей, які надають європейські фонди для розвитку науки, економіки і суспільства.

Розпочавши засідання семінару, Ректор Університету, професор Володимир Мельник наголосив, що у непростий для нашої країни час потрібно докладати максимальних зусиль для розвитку науки і покращення освітнього середовища України.

«Участь у міжнародних програмах, спрямованих на розвиток наукового середовища дає змогу збільшити потенціал наукових досліджень вчених Львівського університету, а для студентів – це можливість проходити численні стажування за кордоном і брати участь у міжнародних обмінах», – зазначив Володимир Мельник.

Директор Центру європейських проектів Лешек Буллер наголосив, що завдяки європейським фондам і спільним проектам вчені Львівського університету мають нагоду розвивати свої наукові дослідження, спрямовувати їх на розвиток регіону і покращення різних сфер життя.

Надалі експерти Центру європейських проектів детальніше розповіли про можливості, які відкривають програми ЄС для науковців, студентів і працівників Університету.